Usługa Abonamentowa

Stworzyliśmy ją z myślą o Klientach chcących obniżyć wydatki na reklamę w Internecie. Wybierając usługę abonametową ponosisz stały, miesięczny koszt administracyjny niezależny od budżetu zainwestowanego w kampanię. Budżet ten jest w pełni elastyczny, co oznacza, że Sam decydujesz jaką kwotę chcesz przeznaczyć na kliknięcia w danym miesiącu.

Usługa abonamentowa to 0% prowizji - poza opłatą administarcyjną nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Masz więc pewność, że całość budżetu, który przeznaczysz na kliknięcia zainwestujemy w ich zakup w programie AdWords. Ceny kliknięć w zależności od konkurencji na dane słowo kluczowe rozpoczynają się już od 0,05 zł.

Abonament dostępny jest w trzech wersjach, które różnią się ilością słów kluczowych i linków reklamowych. Wersję Abonamentu dopasujemy do wielkości Twojej kampanii.

Abonament

Nazwa abonamentu Mini Standard Max
Ilość słów kluczowych 10 100 300
Ilość linków 5 50 100

*Jeżeli rozmiar Twojej kampanii przekracza wielkość Abonamentu MAX, stworzymy dla Ciebię ofertę indywidualną.

Pytania pomocnicze:

  • Korzystasz z linków sponsorowanych regularnie?
  • Wydajesz za dużo na reklamę w Internecie?
  • Skorzystałeś z usługi pakietowej, przekonałeś się o skuteczności linków i chcesz płacić mniej?

Jeżeli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś "TAK" to Oferta Abonamentowa jest właśnie dla Ciebie.
O adPartner

adPartner to interaktywna agencja reklamowa oferująca profesjonalne usługi z zakresu marketingu internetowego. Nasz zespół tworzą ambitne, wykwalifikowane osoby doskonale znające skuteczne metody reklamy internetowej.

Klienci

logo