Linki Sponsorowane


Linki Sponsorowane to najskuteczniejszy i zarazem najtańszy sposób promowania swojej firmy w internecie. Reklama ta wyświetla się w wyszukiwarce Google.pl w formie tekstowej nad naturalnymi wynikami oraz po ich prawej stronie (na rysunku obok oznaczone pomaranczową ramką). Do najważniejszych zalet linków sponsorowanych należą:
  • brak opłat za wyświetlenie reklamy - zapłacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie w reklamę i przejdzie na Twoją stronę.
  • niska cena - koszt jednego kliknięcia może wynieść tylko 5 groszy!
  • skuteczne słowa kluczowe - reklama pokaże się jedynie tym użytkownikom, którzy będą szukać produktów związanych z Twoją działalnością.
  • kontrola kosztów - sam decydujesz ile chcesz zainwestować na kampanię, wystarczy kilka złotych dziennie, by Twoją stronę znaleźli potencjalni klienci.
  • elastyczność - możesz wybrać godziny i dni wyświetlania reklam oraz terytorium, na którym mają się wyświetlać.

Dlaczego adPartner?

Decydując się na kampanię Linków Sponsorowanych w naszej firmie masz pewność, że będzie ona prowadzona w rzetelny i profesjonalny sposób przez wykwalifikowanych specjalistów.

Przygotujemy dla Ciebie starannie dobraną listę słów kluczowych, które najlepiej odpowiadają profilowi Twojej firmy. Stworzymy atrakcyjne odmiany Twoich reklam, zwiększając tym samym skuteczność kampanii. W celu optymalizacji kosztów będziemy w taki sposób zarządzać całą kampanią, aby średni koszt kliknięcia był zgodny z wybraną przez Ciebie strategią. Każdego dnia będziemy sprawdzać skuteczność poszczególnych słów kluczowych oraz w razie potrzeby modyfikować je tak, aby kampania była najbardziej efektywna.

Na zakończenie każdego tygodnia otrzymasz raport, w którym znajdziesz szczegółowe dane dotyczące ilości kliknięć i cen słów kluczowych.

Dowiedz się wiecej


O adPartner

adPartner to interaktywna agencja reklamowa oferująca profesjonalne usługi z zakresu marketingu internetowego. Nasz zespół tworzą ambitne, wykwalifikowane osoby doskonale znające skuteczne metody reklamy internetowej.

Klienci

logo